Jedyne takie warsztaty w kraju!
Formuła, która wdrażana samodzielnie nie ma prawa się udać, natomiast we współpracy 
z profesjonalnym fotografem i profesjonalną modelką da Ci więcej niż klasyczne warsztaty!
Teoretycznie grupowe warsztaty, w praktyce okazują się indywidualnymi :)
FOTOGRAFIE!
Zaczynasz swoją przygodę z fotografią albo fotografujesz już jakiś czas, ale nadal praca w studio to dla Ciebie zagadka i zbiór przypadków?
Profesjonalna modelka Cię onieśmiela? Nie wiesz na co możesz sobie pozwolić, a czego lepiej unikać?
Obawiasz się pracy ze zwykłymi klientami?
Nie wiesz jak pozować swoich klientów, aby wyglądali zjawiskowo na zdjęciach?
Czy masz takie momenty w trakcie sesji, gdy zastanawiasz się co dalej?
Nie wiesz, jak prowadzić fotografowane osoby podczas sesji?
Chcesz rozbudować swoje portfolio, ale dotychczasowe współprace dały słabe rezultaty?

MODELKO!
Uwielbiasz być w centrum uwagi?
Czujesz się pewnie przed obiektywem, ale nie wiesz w jaki sposób pozować?
Wychodzisz pięknie na zdjęciach, ale najczęściej one wszystkie wyglądają tak samo, mają tę samą mimikę i ekspresję?
Zastanawiasz się, jak zamienić swoją pasję do modelingu w zawód?
Nie wiesz, jak szukać owocnych współprac, aby Twoje portfolio było atrakcyjne?
Interesują Cię aspekty prawne i socjologiczne pracy w modelingu, ale nie masz czasu samodzielnie przeszukiwać otchłani Internetu w poszukiwaniu odpowiedzi?

Modelki nauczą się jak płynnie pozować przed obiektywem, natomiast fotografowie nauczą się, jak prowadzić swoich klientów w trakcie sesji, aby na zdjęciach wyglądali naturalnie i pięknie. 
W pozowaniu nie chodzi o sztywne trzymanie ciała w jednej pozycji, ważny jest ruch, jego ekspresja, a także wydobycie emocji z fotografowanych osób. Te właśnie umiejętności będziemy ćwiczyć w trakcie naszych warsztatów.
Fotografowie oswoją się w pracy w studio zdjęciowym ze sztucznym oświetleniem, odczarujemy błysk, porozmawiamy o druku i kolorze, a przede wszystkim będziemy dużo ćwiczyć w formule 1:1

Na koniec warsztatów każdy z uczestników będzie mieć swój indywidualny czas na wykonanie własnej sesji- modelki będą pozować Marlenie (każda z modelek otrzyma 5-10 wyretuszowanych zdjęć), natomiast fotografowie będą mogli sfotografować Martę (każdy indywidualnie, bez strzelania sobie przez ramię).
Także fotograf, jeśli będzie mieć taką ochotę, może stanąć przed obiektywem Marleny, aby mieć profesjonalne zdjęcia wizerunkowe.
KOMUNIKACJA
W jaki sposób komunikować się z klientem w trakcie sesji, aby czuł się pewnie i był przekonany, że po drugiej stronie jest profesjonalista
Problemy i rozwiązania w komunikacji na linii fotograf- modelka
OŚWIETLENIE
Pokażę Ci, w jaki sposób pracuję ze światłem błyskowym, ciągłym i naturalnym na co dzień. Nauczę Cię, jak modyfikować światło za pomocą profesjonalnych modyfikatorów, a także za pomocą tego, co zazwyczaj masz pod ręką. Nauczę Cię, jak maksymalnie uprościć swój workflow, zachowując przy tym piękne rezultaty na zdjęciach. Zobaczysz jak dobierać światło do nastroju zdjęcia, jaki chcemy uzyskać.

TECHNIKALIA
porozmawiamy o sprzęcie i wyposażeniu studia. Powiem o moich nietrafionych zakupach ale też o tych najbardziej trafionych. Przetestujemy obiektywy Sigma, pokażę Ci fajne fotoprodukty od nPhoto oraz profesjonalne lampy od Elinchrom. Wytłumaczę też, że nie stać nas na bylejakość.

POZOWANIE
Modelki będą się uczyć pod okiem Marty płynnego pozowania, pracy nad swoją ekspresją, mimiką, aby na każdym zdjęciu wyglądać zjawiskowo i inaczej.
Marta pokaże Wam jakie ćwiczenia wykonywać aby poprawić jakość pozowania, bo motoryka ma ogromne znaczenie.
Fotografowie, nauczą się fundamentalnych zasad pozowania, dzięki którym będą bez żadnego problemu pozować swoich klientów. Poznacie schemat, który sprawi, że niewielkim nakładem pracy dacie klientom dużo więcej zdjęć niż zwykle
SESJA JAKO CAŁOŚĆ
Pokażemy Ci, jak zgrać ze sobą lokalizację/tło/scenografię ze stylizacją, fryzurą, wizażem, oświetleniem i pozami. Porozmawiamy chwilę o marketingu, czy i dlaczego jest ważny
Dowiesz się, jak dbać o pielęgnację skóry, aby zawsze na zdjęciach wyglądać zdrowo i pięknie (to również przyda się fotografom, którzy te wskazówki mogą przekazać swoim klientkom)
Przybliżymy aspekty prawne, socjologiczne, biologiczne i fizyczne
Q&A
Na koniec, już po zdjęciach porozmawiamy jeszcze chwilkę i odpowiemy na Twoje pytania, które na pewno wyjdą w trakcie praktyki
PATRTNERZY NASZYCH WARSZTATÓW
Od partnerów naszych warsztatów otrzymacie piękne upominki oraz kody rabatowe na produkty i usługi.
Dodatkowo będzie możliwość testowania obiektywów SIGMA w trakcie warsztatów, a Piotr z nPhoto będzie mięć również swoją prelekcję dotyczącą wydruku zdjęć i różnych możliwości prezentacji swoich prac w postaci fotoproduktów

Cyfrowe.pl- sklep fotograficzny
nPhoto- profesjonalna drukarnia dla fotografów
Sigma- producent profesjonalnych obiektywów
Panjo- manufaktura w 100% naturalnych kosmetyków
Wyślij
Dziękujemy za zgłoszenie! W osobnej wiadomości e-mail dostaniesz informacje dotyczące warsztatów i potwierdzenie Twojego zapisu. Nie idzie to automatem, więc może nam to zająć do 1 dnia :)
WARSZTATY M&M WORKSHOPS
DATA: 26 maja 2024r.
miejsce: Warszawa, studio Poleczki.Art
cena: 800,00 zł
w ramach ceny warsztatów macie do dyspozycji sesję zdjęciową o wartości 1550,00zł zupełnie za darmo!
ilość uczestników: 4 fotografów + 4 modelki

zapisy poprzez formularz obok

You may also like

Back to Top