Mam na imię Marlena i w tym krótkim BIO chcę Tobie opowiedzieć, co mogę dla Ciebie zrobić.
Mogłabym napisać, że wykonuję sesje rodzinne, dziecięce, wizerunkowe, kobiece, ciążowe, sensualne, glamour oraz lifestyle, ale czy to by cokolwiek Tobie powiedziało o mnie i o tym, co mogę Tobie dać?
Jestem fotografem portretowym i zatrzymuję dla Ciebie czas. Zapraszam Cię na osobistą sesję ze mną, która zmieni Twoje postrzeganie siebie.
Najważniejsze w mojej fotografii są emocje i Twoje samopoczucie. Emocje te dosłownie uzewnętrznione na fotografiach, jak i te, które zostaną przywołane w momencie oglądania fotografii z naszej sesji, odnoszące się do Twojego samopoczucia w tym szczególnym dniu.
Fotografuję z prawdziwą pasją i właśnie dlatego fotografuję wyjątkowe osoby.
Moim największym wyzwaniem, ale i przyjemnością, jest skupienie się na Twoich potrzebach aby zatrzymać w kadrze Twoje emocje i wydobyć najlepszą wersję Ciebie, jakiej jeszcze nie widziałaś/eś. Jestem, aby pomóc Ci odkryć się na nowo.
Czy chciałabyś mieć zjawiskowy portret, tak piękny, że z dumą będziesz go eksponować w swoim mieszkaniu i zatrzymasz na zawsze?​​​​​​​
Czy nie chciałabyś się poczuć jak gwiazda,  gdy cały świat wokół jest skupiony tylko na Tobie? Wizaż, fryzura, sesja i przede wszystkim dobra kawa i długa rozmowa o Tobie, o tym czego potrzebujesz i jak się czujesz. W końcu jesteś wyjątkowa i najważniejsza. Uwierz w to.  
Doświadcz, jak to jest poczuć się jak fotomodelka i mieć sesję jak z okładek dla najlepszych magazynów. Zasługujesz na to.
Czy chciałbyś, żeby w końcu ludzie rozpoznawali Cię po Twoim zdjęciu wizerunkowym, zarówno pod względem wyglądu jak i osobowości? To nie jest trudne, po to właśnie każdą sesję poprzedzam rozmową, abyśmy wspólnie ustalili czego tak naprawdę potrzebujesz i co jest dla Ciebie ważne aby przekazać w fotografii.
Jestem fotografem i zmieniam samoocenę i postrzeganie siebie moich klientów, przy okazji robiąc zjawiskowe zdjęcia. Zapraszam Cię do mojego świata foto na niezapomnianą przygodę.

You may also like

Back to Top